Handikap Kayıt

Türkiye’de yabancı bir iddaa sitesi ile çalışıp, avantajlarından yararlanmak istiyor iseniz, sizde birçok kullanıcı gibi hemen Handikap kayıt işlemini yapabilirsiniz. Bu yazı da nereden ve nasıl kayıt yapacağınızı sizlere anlatmaya çalışacağız. Tabi ki üyelik şartları hakkında da bilgi vereceğiz.

GİRİŞ YAP!

 

Handikap Üyelik Şartları

Üye olabilmeniz için ya da başvuru yapıp, onay alabilmeniz için, sağlamanız ya da dikkat etmeniz gereken Handikap üyelik şartları bulunduğu görülebilmektedir. Buna göre öncelikli olarak, 18 yaşında olmanız ya da 18 yaşın üzerinde bulunmanız gerekmektedir. Sadece bir tane hesap açacaksınız. Bir tane hesap anlayışında verilen bilgiler, ip ve ikametgahı adresi, ip ve ikametgah adresinde yaşayan şahıs ya da aile fertleri gibi özellikler bulunmaktadır. Başvuru belgesini doğru, gerçek bilgiler ile dolduracaksınız. Eksiksiz bir şekilde doldurup, müşteri hizmetlerine göndereceksiniz. Sizler müşteri hizmetleri tarafından gönderilen aktivasyon linki ile ilk defa siteye giriş işlemini yapacaksınız. İp adresinizi sisteme tanımlatacaksınız.

Handikap Nasıl Kayıt Olabilirim?

Gelelim Handikap nasıl kayıt olabilirim? Sorusunun karşılığına. Önce yeni ve güncel giriş adresini bulup, buradan hareket ile siteye erişebileceksiniz. Ana ekrana dikkatli bir şekilde baktığınızda, kayıt ol yazılı bir buton olduğunu görüp; üzerinden tıklama işlemini yapacaksınız. Sadece başvuru belgesini okuyup, inceleyip, anladıktan sonra, doğru ve gerçek bilgiler ile doldurup, göndermeniz yeterlidir. Yeni giriş adresini araştırmak istemiyor ancak, kayıt olmayı düşünüyor iseniz; sizler adına yapılan araştırma ile hazırlanmış Handikap kayıt linki yazısı üzerinden tıklama işlemini yapmanız da yeterli olacaktır. Handikap sosyal medyalarına ulaşmak için tıklayın!

Handikap Üyelik İçin Para Ödeyecek miyim?

Handikap kayıt işleminin gerçekleştirilmesinde, başvuru yapılmasında, onay alınmasında ve siteye giriş işleminde, Handikap üyelik için para ödeyecek miyim? Sorusunda verilecek bir para yoktur. Para ile yani paralı abonelik sistemi ya da üyelik sistemi ile kullanacağınız bir site değildir. Para yatıracaksınız, fakat yatırdığınız paranın tamamını, bahis ve oyun seçeneklerinde değerlendireceksiniz. Tabi ki yatırdığınız para üzerinden de belirli bir zamanda ya da periyodik bir zaman aralığında; abonelik ya da üyelik ücreti kesilmesi gibi bir durum söz konusu olmayacaktır. Tamamen ücretsiz bir şekilde üye olacaksınız.