Handikap Belge Talep Ediyor mu 

Handikap sitesi ihtiyaçlar ile birlikte evrak talep etme hakkına sahiptir. Fakat handikap belge talep ediyor mu? Sorusunun karşılığında, gerekçelerin ya da ihtiyaçların ortaya çıkması gerekecektir. Site kendi hakkında yaptığı açıklamalarda, evraklar şeklinde bir bölüm hazırlamıştır. Bu bölüm içerisinde hangi şartlarda, hangi belgelerin talep edeceği konusunu net bir şekilde ve elbette Türkçe dil seçeneğinde açıklamıştır.

Handikap
Handikap

 

Handikap Üye Olmak İçin Evrak İstiyor mu?

Önce handikap üye olmak için evrak istiyor mu? Sorusunun karşılığına bakalım. Ne gerekmektedir? Kayıt olma işleminin üyelik başvuru aracılığı ile tamamlanması gerekmektedir. Onay aldıktan sonra, üye olarak kabul edilen ve hesabınızı kullanacaksınız. Kayıt olun iken herhangi bir evrak göndermenize gerek bulunmamaktadır. Fakat verdiğiniz bilgiler daha önce kullanılmış ise, daha önce hesap açılmış ise, özellikle site tarafından üyelik iptal işlemi yapılmış ise, evrak talebi ile karşılaşmanız gibi bir durum söz konusu olabilir.

Handikap Finansal İşlemlerde Belge İsteyecek mi?

Peki, Handikap finansal işlemlerde belge isteyecek mi? Para yatırma ve çekme işlemleri bildiğiniz gibi, finansal işlemler olarak tanımlanmıştır. Böyle bir işlemde yani gerek para yatırma, gerekirse para çekme işleminde belge talep edilmemektedir. Lakin burada da temel bir kural ile karşılaşacaksınız. Hesap açmış şahıslar, hesap açtıkları isim ve soy isminin üzerine ait kartlar, sistemler ile enstrümanlar ile finansal hareketleri yönetmek zorundadır. Bunun dışına çıkıldığı göründüğü an itibari ile mutlaka ve mutlaka belge talebi gündeme gelecektir. Dışında bir uygulamanın gündeme gelme ihtimali yoktur.

Handikap Her Üyeden Belge Talep Eder mi?

Yukarıdaki kurallar çiğneniyor ise, handikap belge talep ediyor mu? Sorusunun karşılığında, müşteri hizmetleri size ulaşır, belge talep eder. Handikap her üyeden belge talep eder mi? Kurallar dışında hareket edilir ise, hangi üye olursa olsun belge talebi mutlaka gündeme gelecektir. Ancak gerekçeler oluşmadan herhangi bir üyeden belge talep edilmesi gibi bir uygulama yoktur. Burada anlatılmak istenen şudur. Yüklü miktarda, fazla sayıda para yatıran kullanıcı ile az miktarda, az sayıda para yatıran kullanıcı arasında, belge talepleri yönünde herhangi bir ayrım bulunmamaktadır.  Handikap sosyal medya üzerinden güncel giriş linkini öğrenebilirsiniz.