Handikap Giriş

Oldukça ilgi çekici bir anlayış ile karşınıza çıkan handikap markası, uluslararası lisans ile çalışmaktadır. Kaliteli hizmet anlayışını benimsemiş ve kullanıcılara yansıtmaya çalışan bir site görünümünde bulunmaktadır. Her ay 20 binden fazla karşılaşma üzerine canlı bahis imkanı yaratılmıştır. Ayrıca her ay ya da her an iddia imkanı, aktif bir şekilde kullanıcılara yüksek oranları ile yansıtılmaktadır. Bu siteye erişim konusunda, handikap giriş işlemleri konusunda, yeni adresi kullanma, teknik çözüm yöntemlerini tercih etme gibi uygulamalar üzerinden hareket edebilirsiniz.

GİRİŞ YAP!

Handikap Yeni Adresi

Giriş problemi gördüğünüzde, çekinmeden handikap yeni adresi ile hareket edebilirsiniz. 175handikap.com yeni adres anlamına gelmektedir fakat kalıcı değildir. Tabi ki tespit edilecek, tabi ki kapatılacak ve tabii ki bir sonraki adres gündeme gelecektir. Yapılan uygulamalar incelendiğinde, büyük ihtimal ile hareket tarzının 176 handikap şeklinde olacağı değerlendirilmektedir. Fakat bu konuda site tarafından yapılan bir paylaşım ya da açıklama bulunmamaktadır.

Handikap Giriş
Handikap Giriş

Handikap Teknik Yöntemler İle Giriş

Kapatılan siteye erişim konusunda pratik karşılık, yeni giriş adresidir. Sizlere anlatılmıştır. Bir de handikap teknik yöntemler ile giriş şeklinde bir uygulamadan bahsedebiliriz. Bu uygulama DNS sunucu adreslerinin değiştirilmesi olarak tercih edilebilir. Bu uygulama VPN ile giriş yöntemi olarak tercih edilebilir. Hangisini isterseniz o seçeneği tercih edebilirsiniz. Lakin şunu açık bir şekilde ifade edelim, bu teknik çözüm yöntemlerini kullanmak zorunda değilsiniz.  Handikap sosyal medya üzerinden güncel giriş linkini öğrenebilirsiniz.

Handikap Yeni Adresini Kullanma

Peki handikap giriş probleminden sonra, adres değiştiğinde ne yapılması gerekmektedir? Handikap yeni adresini kullanma konusunda uygulanacaak yöntem nedir? Bir ziyaretçi ya da üye olmak isteyen bir şahıs olarak yapmanız gereken sadece, açıklanmış yeni adresi kullanmak olacaktır. Eğer bir şahıs, yani üyelik oluşturmuş bir şahıs iseniz, yeni adres ile siteyi açın. Sağ üst köşede gördüğünüz giriş butonuna basın. Daha önce oluşturduğunuz hesabınıza ait kullanıcı adı bölümünü, şifre bölümünü doldurup, tekrar giriş butonlarına basın. Sitenin açıldığını, ortada bir problem bulunmadığını, hesabın aktif olduğunu göreceksiniz. Eğer hesabınızda para var ise, kullanabilirr ya da çekebilirsiniz. Eğer hesabınızda promosyon var ise, kullanabilirr ya da çevrim işlemini yapıp, çekebilirsiniz.